Location : Home > B > B32922C3683M289
B32922C3683M289
Share on FacebookShare on Facebook
B32922C3683M289 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B32922C3683M289 FILM CAP 68NF 20 305V MKP X2 1433300 EPCOS Inc 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B32922C3683M289 FILM CAP 68NF 20 305V MKP X2 773300 EPCOS Inc 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B32922C3683M289 Film Capacitors 0.068uF 305volts 20 X2 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com