Location : Home > L > LKS1E183MESB
LKS1E183MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1E183MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1E183MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 18000uF 85c 30x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1E183MESB CAP ALUM 18000UF 20 25V SNAP 687500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKS1E183MESB CAP ALUM 18000UF 20 25V SNAP 792700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LKS1E183MESB DIP 63285 NIPPON 2014+ can respond quickly ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
LKS1E183MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 25volts 18000uF 85c 30x35x1 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd