Location : Home > 1 > 170225K250XF
170225K250XF
Share on FacebookShare on Facebook
170225K250XF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
170225K250XF Film Capacitors 2.2uF 250V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
170225K250XF CAP FILM 2.2UF 250VDC AXIAL 1515200 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
170225K250XF CAP FILM 2.2UF 250VDC AXIAL 886200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
170225K250XF Film Capacitors 2.2uF 250V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd