Location : Home > L > LKG1V472MESBBK
LKG1V472MESBBK
Share on FacebookShare on Facebook
LKG1V472MESBBK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKG1V472MESBBK CAP ALUM 4700UF 20 35V SNAP 802900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LKG1V472MESBBK Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 35volts 4700uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LKG1V472MESBBK RoHS Compliant 40094 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor