Location : Home > L > LK1608R82K-T
LK1608R82K-T
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for LK1608R82K-T distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
LK1608R82K-T 3300 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
LK1608R82K-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LK1608R82K-T 07+ 500 SN 07+ in stock WLParts Electronics ltd
LK1608R82K-T INDUCTOR 0.82UH 10 0603 SMD 57049 Taiyo Yuden 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LK1608R82K-T ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LK1608R82K-T SMD 96800 TAIYO 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-18F-61-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM L-TAB T766
ATS-P1-195-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12MM XCUT T766
ATS-09B-145-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB
ATS-09E-62-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB
ATS-12G-113-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT
ATS-04H-05-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT
ATS-11F-75-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T766
1210R-330J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33nH Unshielded Inductor 711mA 240 mOhm Max 2-SMD
1210R-330J Electronics 27391 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1210R-330J IC 36261 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1210R-330J STOCK 46990 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
NTS-25 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.984" (25.00mm) Natural
NTS-25 IC 58420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NTS-25 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SS1/4-12 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded M6 PVC 1.500" (38.10mm) 1 1/2" Gray