Location : Home > A > ATS-12G-113-C1-R0
ATS-12G-113-C1-R0
ATS-02D-104-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
S2010LS259 Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR SENS 200V 10A ISO TO-220
S2010LS259 Littelfus 28500 16+ TO-220-3 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
S2010LS259 Littelfuse / Teccor Brand Thyr 8000 2012+ SCR SENS 200V 10A ISO TO-220 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-07G-139-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB T412
ATS-09H-116-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
ATS-11B-86-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM R-TAB T412
FN612-20-06 Filters Power Line Filter Modules FILTER 1-PHASE GENERAL 20A
FN612-20-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL 20A EKT Electronics Co., Ltd
FN612-20-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL 20A Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FN612-20-06 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER 1-PHASE GENERAL 20A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
SC3DM-332 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 3.3mH Shielded Inductor 140mA 11.5 Ohm Max Nonstandard
SC3DM-332 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC3DM-332 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC3DM-332 Signal Transformer 46710 1525+ INDUCTOR SMD 3300UH .005A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC3DM-332 Signal Transformer 57129 2015+ INDUCTOR SMD 3300UH .005A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8848 Hardware, Fasteners, Accessories Board Supports Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.472" (12.00mm)