Location : Home > L > LGY2G391MELC
LGY2G391MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2G391MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2G391MELC CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 588600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2G391MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2G391MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2G391MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 390uF 105c 35x45x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com