Location : Home > L > LGY2G151MELB
LGY2G151MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2G151MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2G151MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2G151MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 150uF 105c 30x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2G151MELB CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 801400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2G151MELB CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 696200 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2G151MELB CAP ALUM 150UF 400V 20 SNAP 9790 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd