Location : Home > U > UPB2E221MHD
UPB2E221MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UPB2E221MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UPB2E221MHD CAP ALUM 220UF 250V 20 RADIAL 29573 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
UPB2E221MHD CAP ALUM 220UF 20 250V RADIAL 611900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UPB2E221MHD CAP ALUM 220UF 20 250V RADIAL 506700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UPB2E221MHD CAP ALUM 220UF 250V 20 RADIAL 4717 Nichicon 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
UPB2E221MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 250volts 220uF 18x40 20 7.5L 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860040274008 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 10 V