Location : Home > L > LGY2G121MELB
LGY2G121MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2G121MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2G121MELB s/n 20000 NICHICON-/ 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
LGY2G121MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 120uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2G121MELB CAP ALUM 120UF 400V 20 SNAP 22000 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGY2G121MELB electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LGY2G121MELB CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 686700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2G121MELB CAP ALUM 120UF 20 400V SNAP 581500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited