Location : Home > L > LGY2F221MELB
LGY2F221MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F221MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F221MELB ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2F221MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 220uF 105c 30x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2F221MELB CAP ALUM 220UF 315V 20 SNAP 11628 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGY2F221MELB electronics components 6000 S/N 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
LGY2F221MELB CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 686800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGY2F221MELB CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 581600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited