Location : Home > L > LGY2G101MELA
LGY2G101MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2G101MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2G101MELA CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP 1224000 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2G101MELA CAP ALUM 100UF 20 400V SNAP 88850 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2G101MELA standard package with RoHS 46670 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2G101MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 100uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2G101MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 100uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2G101MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk