Location : Home > C > CD7FA501GO3
CD7FA501GO3
Share on FacebookShare on Facebook
CD7FA501GO3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CD7FA501GO3 CAP MICA 500PF 100V 2 RADIAL 679000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CD7FA501GO3 CAP MICA 500PF 100V 2 RADIAL 1327000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CD7FA501GO3 Mica Capacitors 500pF 100V +/-2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd