Location : Home > L > LGY2F681MELC
LGY2F681MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2F681MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2F681MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2F681MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 680uF 105c 35x50x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2F681MELC CAP ALUM 680UF 20 315V SNAP 487900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2F681MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.