Location : Home > B > BFC238563183
BFC238563183
Share on FacebookShare on Facebook
BFC238563183 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC238563183 CAP FILM 0.018 UF 5 2KVDC RAD 803200 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC238563183 2013+ 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
BFC238563183 Film Capacitors MKP 0018 F 5 2000 Vdc Pitch 75mm 80,000 Vishay 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC238563183 CAP FILM 0.018 UF 5 2KVDC RAD 1543700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com