Location : Home > L > LGY2D152MELC
LGY2D152MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2D152MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2D152MELC CAP ALUM 1500UF 20 200V SNAP 588800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGY2D152MELC 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGY2D152MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1500uF 105c 35x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGY2D152MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk