Location : Home > L > LGG2P102MELA45
LGG2P102MELA45
Share on FacebookShare on Facebook
LGG2P102MELA45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGG2P102MELA45 CAP ALUM 1000UF 20 220V SNAP 589900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGG2P102MELA45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1000uF 105c 25x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGG2P102MELA45 15+ 120000 NICHICON 15+ New parts and Stock On Hand TPC Global Service Co.Ltd.
LGG2P102MELA45 Originalnew 18000 N/A 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
LGG2P102MELA45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 1000uF 105c 25x45x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGG2P102MELA45 Originalnew 33550 N/A 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com