Location : Home > L > LGY2C561MELA
LGY2C561MELA
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2C561MELA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2C561MELA CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 1224300 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
LGY2C561MELA CAP ALUM 560UF 20 160V SNAP 88250 Nichicon 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
LGY2C561MELA standard package with RoHS 46980 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
LGY2C561MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 560uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2C561MELA ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGY2C561MELA Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 560uF 105c 25x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com