Location : Home > L > LGY2A472MELC50
LGY2A472MELC50
Share on FacebookShare on Facebook
LGY2A472MELC50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGY2A472MELC50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 4700uF 0.2 35x50 1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGY2A472MELC50 CAP ALUM 4700UF 100V 20 SNAP 20107 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
LGY2A472MELC50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 100volts 4700uF 0.2 35x50 1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com