Location : Home > 3 > 380LX221M350H452
380LX221M350H452
Share on FacebookShare on Facebook
380LX221M350H452 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
380LX221M350H452 CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 1522000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
380LX221M350H452 CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 87770 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
380LX221M350H452 standard package with RoHS 43250 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
380LX221M350H452 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220uF 350V 20 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd