Location : Home > L > LGX2H181MELC30
LGX2H181MELC30
Share on FacebookShare on Facebook
LGX2H181MELC30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGX2H181MELC30 CAP ALUM 180UF 20 500V SNAP 599800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGX2H181MELC30 CAP ALUM 180UF 20 500V SNAP 494600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGX2H181MELC30 CAP ALUM 180UF 20 500V SNAP 87550 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LGX2H181MELC30 CAP ALUM 180UF 20 500V SNAP 1245800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1590V Boxes, Enclosures, Racks Boxes BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX4.72"W
1590V Distributor 163070 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components sales@microtranik.com
1590V Electronics 25759 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
1590V IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1590V STOCK 43190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.