Location : Home > L > LGN2Z222MELC40
LGN2Z222MELC40
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2Z222MELC40 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2Z222MELC40 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 180volts 2200uF 20 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2Z222MELC40 CAP ALUM 2200UF 20 180V SNAP 790900 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGN2Z222MELC40 standard package with RoHS 46200 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGN2Z222MELC40 CAP ALUM 2200UF 20 180V SNAP 685700 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited