Location : Home > L > LGW2E152MELC45
LGW2E152MELC45
Share on FacebookShare on Facebook
LGW2E152MELC45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGW2E152MELC45 CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 586800 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGW2E152MELC45 CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 692000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGW2E152MELC45 standard package with RoHS 46410 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
LGW2E152MELC45 CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 586800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGW2E152MELC45 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250volts 1500uF Snap-In 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com