Location : Home > L > LGU2P821MELC
LGU2P821MELC
Share on FacebookShare on Facebook
LGU2P821MELC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU2P821MELC 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LGU2P821MELC CAP ALUM 820UF 20 220V SNAP 600600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGU2P821MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 820uF 105c 35x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGU2P821MELC ROHSPb 158190 Originalnew 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGU2P821MELC Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 820uF 105c 35x30x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com