Location : Home > L > LGN2P821MELB35
LGN2P821MELB35
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2P821MELB35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2P821MELB35 785462 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
LGN2P821MELB35 CAP ALUM 820UF 20 220V SNAP 600700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGN2P821MELB35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 820uF 105c 30x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGN2P821MELB35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220volts 820uF 105c 30x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com