Location : Home > L > LGR2G471MELC50
LGR2G471MELC50
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2G471MELC50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2G471MELC50 ROHS 52085 Original n 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LGR2G471MELC50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 470uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGR2G471MELC50 785462 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
LGR2G471MELC50 CAP ALUM 470UF 20 400V SNAP 1528400 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com