Location : Home > C > CGS214U016X5R
CGS214U016X5R
Share on FacebookShare on Facebook
CGS214U016X5R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CGS214U016X5R CAP ALUM 210000UF 16V SCREW 78170 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CGS214U016X5R CAP ALUM 210000UF 16V SCREW 1247000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CGS214U016X5R Aluminum Electrolytic Capacitors - Screw Terminal LYTIC 16V 210000uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com