Location : Home > L > LGR2G151MELB30
LGR2G151MELB30
Share on FacebookShare on Facebook
LGR2G151MELB30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGR2G151MELB30 CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 587800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGR2G151MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 150uF Long Life 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGR2G151MELB30 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.