Location : Home > 1 > 160683K630L-F
160683K630L-F
Share on FacebookShare on Facebook
160683K630L-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
160683K630L-F CAP FILM 0.068UF 630VDC RADIAL 785100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160683K630L-F CAP FILM 0.068UF 630VDC RADIAL 795100 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
160683K630L-F CAP FILM 0.068UF 630VDC RADIAL 689900 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
160683K630L-F Film Capacitors 0.068uF 630V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com