Location : Home > L > LGN2D102MELZ50
LGN2D102MELZ50
Share on FacebookShare on Facebook
LGN2D102MELZ50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGN2D102MELZ50 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 200volts 1000uF 105c 22x50x 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGN2D102MELZ50 CAP ALUM 1000UF 20 200V SNAP 903700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.