Location : Home > L > LKS1H682MESB
LKS1H682MESB
Share on FacebookShare on Facebook
LKS1H682MESB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LKS1H682MESB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 50volts 6800uF 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LKS1H682MESB CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 1325100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LKS1H682MESB CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 98550 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com