Location : Home > L > LGL2W121MELZ25
LGL2W121MELZ25
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2W121MELZ25 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2W121MELZ25 CAP ALUM 120UF 20 450V SNAP 593000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LGL2W121MELZ25 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 450volts 120uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGL2W121MELZ25 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.