Location : Home > B > BFC246816564
BFC246816564
Share on FacebookShare on Facebook
BFC246816564 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC246816564 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC246816564 Film Capacitors 5.6uF 10 250volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC246816564 CAP FILM 560NF 10 250VDC RAD 1527300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC246816564 CAP FILM 560NF 10 250VDC RAD 882000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com