Location : Home > L > LGL2G391MELB30
LGL2G391MELB30
Share on FacebookShare on Facebook
LGL2G391MELB30 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGL2G391MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 390uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGL2G391MELB30 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 1325100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LGL2G391MELB30 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 400volts 390uF Ultra Small 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd