Location : Home > L > LGGW6471MELC35
LGGW6471MELC35
Share on FacebookShare on Facebook
LGGW6471MELC35 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGGW6471MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 470uF 105c 35x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGGW6471MELC35 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 420volts 470uF 105c 35x35x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LGGW6471MELC35 CAP ALUM 470UF 420V 20 SNAP 23870 Nichicon 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor