Location : Home > L > LGJ2F101MELB15
LGJ2F101MELB15
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2F101MELB15 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2F101MELB15 CAP ALUM 100UF 20 315V SNAP 704000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGJ2F101MELB15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 100uF 105c 30x15x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
LGJ2F101MELB15 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 315volts 100uF 105c 30x15x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com