Location : Home > L > LGJ2C471MELB
LGJ2C471MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2C471MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2C471MELB CAP ALUM 470UF 20 160V SNAP 704100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGJ2C471MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 160volts 470uF 105c 30x20x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd