Location : Home > L > LGJ2D561MELC20
LGJ2D561MELC20
Share on FacebookShare on Facebook
LGJ2D561MELC20 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGJ2D561MELC20 CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP 607000 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
LGJ2D561MELC20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 200V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
LGJ2D561MELC20 CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP 712200 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGJ2D561MELC20 CAP ALUM 560UF 20 200V SNAP 607000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LGJ2D561MELC20 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 560uF 200V 20 SNAP-IN 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd