Location : Home > L > LD065C682JAB2A
LD065C682JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD065C682JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD065C682JAB2A CAP CER 6800PF 50V 5 X7R 1206 1307900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD065C682JAB2A CAP CER 6800PF 50V 5 X7R 1206 678900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD065C682JAB2A CAP CER 6800PF 50V 5 X7R 1206 788900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD065C682JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 6800pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com