Location : Home > L > LD052C471JAB2A
LD052C471JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD052C471JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD052C471JAB2A CAP CER 470PF 200V 5 X7R 0805 806800 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD052C471JAB2A CAP CER 470PF 200V 5 X7R 0805 701600 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD052C471JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 200V 470pF 5 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com