Location : Home > L > LD061C330KAB2A
LD061C330KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061C330KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061C330KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 33pF 10 1206 X7R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD061C330KAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD061C330KAB2A CAP CER 33PF 100V 10 X7R 1206 1226800 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061C330KAB2A CAP CER 33PF 100V 10 X7R 1206 597800 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061C330KAB2A CAP CER 33PF 100V 10 X7R 1206 707800 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.