Location : Home > L > LD061A680JAB2A
LD061A680JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD061A680JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD061A680JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100volts 68pF 5 1206 C0G 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD061A680JAB2A originalnew 52085 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LD061A680JAB2A CAP CER 68PF 100V 5 NP0 1206 1226900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD061A680JAB2A CAP CER 68PF 100V 5 NP0 1206 597900 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD061A680JAB2A CAP CER 68PF 100V 5 NP0 1206 707900 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.