Location : Home > L > LD05ZD225KAB2A
LD05ZD225KAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD05ZD225KAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD05ZD225KAB2A CAP CER 2.2UF 10V 10 X5R 0805 1446600 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
LD05ZD225KAB2A CAP CER 2.2UF 10V 10 X5R 0805 790600 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD05ZD225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10 0805 X5R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
LD05ZD225KAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10volts 2.2uF 10 0805 X5R 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd