Location : Home > 0 > 0603YA100K4T2A
0603YA100K4T2A
Share on FacebookShare on Facebook
0603YA100K4T2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
0603YA100K4T2A CAP CER 10PF 16V 10 NP0 0603 916600 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
0603YA100K4T2A CAP CER 10PF 16V 10 NP0 0603 811400 AVX 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
0603YA100K4T2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 10pF 10 C0G 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
0603YA100K4T2A CAP CER 10PF 16V 10 NP0 0603 1421900 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
0603YA100K4T2A CAP CER 10PF 16V 10 NP0 0603 916600 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.