Location : Home > L > LD055C473KAB4A
LD055C473KAB4A
Share on FacebookShare on Facebook
LD055C473KAB4A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD055C473KAB4A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 799200 AVX 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
LD055C473KAB4A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 909200 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD055C473KAB4A CAP CER 0.047UF 50V 10 X7R 0805 725800 AVX 2013+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
LD055C473KAB4A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 0.047uF 10 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com