Location : Home > C > C911U102MUWDBAWL45
C911U102MUWDBAWL45
Share on FacebookShare on Facebook
C911U102MUWDBAWL45 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
C911U102MUWDBAWL45 CAP CER 1000PF 250V 20 RADIAL 696200 Kemet 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
C911U102MUWDBAWL45 CAP CER 1000PF 250V 20 RADIAL 801400 Kemet 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
C911U102MUWDBAWL45 Ceramic Disc Capacitors 250volts 1000pF 20 Y5U 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com