Location : Home > L > LD053A182JAB2A
LD053A182JAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD053A182JAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD053A182JAB2A CAP CER 1800PF 25V 5 NP0 0805 684700 AVX NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LD053A182JAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1800pF 5 80,000 AVX update More Information,contact us! En-Kaite Electronics Co., Ltd enkaite@foxmail.com
LD053A182JAB2A 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
LD053A182JAB2A CAP CER 1800PF 25V 5 NP0 0805 1234700 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com