Location : Home > L > LGU1K222MELB
LGU1K222MELB
Share on FacebookShare on Facebook
LGU1K222MELB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LGU1K222MELB CAP ALUM 2200UF 20 80V SNAP 1001800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
LGU1K222MELB Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 80volts 2200uF 105c 30x25x1 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com