Location : Home > L > LD051A390FAB2A
LD051A390FAB2A
Share on FacebookShare on Facebook
LD051A390FAB2A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
LD051A390FAB2A Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 39pF 1 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LD051A390FAB2A CAP CER 39PF 100V 1 NP0 0805 988300 AVX 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
LD051A390FAB2A CAP CER 39PF 100V 1 NP0 0805 883100 AVX 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
LD051A390FAB2A CAP CER 39PF 100V 1 NP0 0805 1526300 AVX 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com