Location : Home > 5 > 5NR331KABCI
5NR331KABCI
Share on FacebookShare on Facebook
5NR331KABCI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
5NR331KABCI CAP CER 330PF 1KV 10 RADIAL 890800 AVX 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
442 Soldering, Desoldering, Rework Products Desoldering Braid, Wick, Pumps Desolder Braid/Wick Rosin, Mildly Activated (RMA) Static Dissipative (SD) Yellow 0.050" (1.27mm) 25' (7.622m)